بسم الله الرحمن الرحیم

اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه و النصر والغلبه

نمیدانم حقیقت دارد که جمله زیر از ژنرال آیزنهاور هست یانه ، ولی تی است کاملا روشن و حساب شده که اجرا میشود.بویژه در بنیادی در انگلستان که دست کم برای قرن آینده دنیا و منافع بریتانیای کبیر تصمیم وبرنامه دارد

از تمام ایرانیان ساکن در این کره خاکی ،فارغ از هر گروه و هر نژاد تمنا دارم التماس میکنم دستتان را می‌بوسم که به این جمله دقت کنید و هیچ گاه فراموش نکنید

خواهشمندم با تمام وجود درین جمله دقت فرمایید

اگر متوجه شدید خودتان میفهمید در هر کجای این کره خاکی که هستید چه وظیفه ای دارید

((گمان نمیکنم کشوری مهم تر از ایران در نقشه جغرافیایی زمین وجود داشته باشد

ایران هم دارای منابع و معادن غنی و نفت و گاز و طلا و همهدارای مردمان بسیار شجاع و باهوش می باشد

نباید، به هر قیمتی که شده نباید اجازه دهیم  ایرانیان به گذشته خویش بازگردند به روزگار تمدن و فرهنگ سازی و استیلا برتمام کشورهای جهان

برای این کار

نباید اجازه دهیم که ایرانیان به  قدرت نظامی و تکنولوژی های جدید دست یابند

وای به حال ما اگر یک بار دیگر میلیتاریسم ایرانی زنده شود

بروید تاریخ ده هزارساله تمدن ایرانیان را بخوانید ، اسناد شهر سوخته سیستان را و ذخایر ایران را بررسی کنید ،ونگاهی به نخبگان ایرانی که امروز در تفرقه و جدایی از هم به ما خدمت می کنند را در نظر بگیرید تا متوجه حرف های من بشوید.))

از تمام ایرانیان در تمام جهان تمنا دارم به این جملات دقت کنند

مهم نیست آیزنهاور گفته یا شخصیت دیگر،مهم این است که حقیقت محض است

اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه و النصر والغلبه

یا صاحب امان یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : ایرانیان ,تمام ,جمله ,تمنا دارم ,نباید اجازه ,تمام ایرانیان ,النصر والغلبه ,الفرج والعافیه ,لولیک الفرج والعافیه
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تشریفات مجالس ملل دانلود فایل های گرافیکی گروه توليد تجهيزات آشپزخانه صنعتي پويا صنعت دفتر خدمات اینترنتی و رایانه ای نازی ویسپر Patricia برای کسب وکار وخودم مجله تاسیسات نقطه. کسب و کار هاي اينترنتي در ايران