بسم الله الرحمن الرحیم

دوستان عزیز توجه داشته باشید

فضای باز جامعه را مدیون روشنفکری و شرح صدر و آقایی ریاست محترم جمهوری جناب آقای دکتر هستیم.

بدون شک

صبر ایشان ،شرح صدر ایشان ،در مقابل این هجمه دشمنان داخل و خارج ستودنی و آموختنی است.

با تمام وجود ازیشان متشکرم 

امروز وقتی در جامعه قدم می‌زنیم و وقتی صفحات فضای مجازی را مرور میکنیم با تعجب میبینیم که مردم به راحتی ازیشان انتقاد می‌کنند و حتی بعضی با گستاخی تمام بی احترامی میکنند ولی ایشان صبورانه تحمل میکنند.

واجازه فیلتر را ندادند

حتی بعضی از دشمنان با وقاحت تمام کم کاری و خیانت یک مسئول دون پایه را به جناب دکتر عزیز نسبت میدهند

که این نشان از آقایی و مردانگی و مرام جناب دکتر را دارد

با تمام وجود این شرح صدر و تحمل این ظلم را می ستایم و با تمام وجودم ازیشان تشکر میکنم.

و به دشمنان قسم خورده ایشان تذکر میدهم

بترسید از وقتی که جناب دکتر عزیز این سکوت مردانه خود را بشکنند.

شیر تا وقتی آرام است .آرام است .‌‌‌پناه بر خدا از غصب و عصبانیت شیر

جناب دکتر عزیز با تمام وجود از شما بخاطر این شرح صدر و این بزرگواری و تحمل و ظرفیت مثال زدنی تان از شما تشکر میکنم

و آرزوی موفقیت و پیروزی و ذلت دشمنانتان را از در گاه خداوند و آقا امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف دارم

اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه و النصر والغلبه

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بهينه سازي سايت|سئو وب سايت پایگاه خبری مجمع جهانی خادمین شهدا Lisa تدریس فیزیک کنکور از ریز تا درشت با ما [خیالت راحت] دختری به نام بیتا مجله اینترنتی زناشویی در کنارِ عشق black pink &bts محصولات ورزشي زنانه و مردانه و بدنسازي