بسم الله الرحمن الرحیم

اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه و النصر والغلبه

نمیدانم حقیقت دارد که جملات زیر از ژنرال آیزنهاور هست یانه ، ولی هشت سال دفاع مقدس وتحریم ها ثابت کرد که این جملات تی کاملا روشن و حساب شده است که اجرا میشود.

.بویژه در بنیادی در انگلستان که دست کم برای قرن آینده دنیا و منافع بریتانیای کبیر تصمیم وبرنامه ریزی میکند.

از تمام ایرانیان ساکن در این کره خاکی ،فارغ از هر گروه و هر نژاد تمنا دارم التماس میکنم دستتان را می‌بوسم که به این جمله دقت کنید و هیچ گاه فراموش نکنید

خواهشمندم با تمام وجود درین جمله دقت فرمایید

خودتان میفهمید در هر کجای این کره خاکی که هستید چه وظیفه ای دارید:

((گمان نمیکنم کشوری مهم تر از ایران در نقشه جغرافیایی زمین وجود داشته باشد

ایران هم دارای منابع و معادن غنی و نفت و گاز و طلا و همهدارای مردمان بسیار شجاع و باهوش می باشد

و هم در چهارراه جهان قرار گرفته است

نباید، به هر قیمتی که شده نباید، اجازه دهیم  ایرانیان به گذشته خویش بازگردند 

به روزگار تمدن و فرهنگ سازی و استیلا برتمام کشورهای جهان.

نباید اجازه دهیم که ایرانیان به  قدرت نظامی و تکنولوژی های جدید دست یابند

وای به حال ما اگر یک بار دیگر میلیتاریسم ایرانی زنده شود

بروید تاریخ ده هزارساله تمدن ایرانیان را بخوانید ، اسناد شهر سوخته سیستان را و ذخایر ایران را بررسی کنید ،ونگاهی به نخبگان ایرانی که امروز در تفرقه و جدایی از هم به ما خدمت می کنند را در نظر بگیرید تا متوجه حرف های من بشوید

وای به حال تمدن مغرب زمین اگر بحرین دوباره به ایران ملحق شوند و کشورهای جداشده از ایران در عهدنامه گلستان و ترکمنچای بخواهند به جای خود باز گردند نخبگان این کشور ها که امروز در خدمت تمدن ما هستند بخواهند دوباره تمدن هخامنشیان و اشکانیان و ساسانیان را زنده کنند یقین بدانید اروپا و انگلیس و آمریکا و روسیه تا ابد باید به ایران و همسایگان ایران که به او ملحق می‌شوند خدمت کنند دیگر فرقی نمیکند پادشاهش یهودی یا شیعه یا سنی یا زرتشتی یا مسیحی باشد بردگی ما اجتناب ناپذیر است

باید تلاش کنیم تا کینه و نفرت ایرانیان و افغانها و ترکمن ها و آذری ها و عراقی ها و ارمنی ها و کردها را نسبت به هم بیشتر و بیشتر کنیم تا هیچگاه به مرز مشترک فکر نکنند و فراموش کنند روزی با هم برادر و اهل یک شهر و یک کشور بوده اند

از اختلاف مذهبی و نژادی استقبال کنید و طنزهای مذهبی و نژادی که حاوی تحقیر است را ترویج کنید

تشویقشان کنید تا برای کرد و لر و ترک و رشتی و ارمنی و یهودی و قزوینی و تفلیسی و ازبک و شوشی لطیفه و جک بسازند.

تکرار میکنم 

اجازه ندهید قدرت نظامی و تکنولوژی پیداکنند

اجازه ندهید نخبگان خیال بازگشت کنند

اجازه ندهید به مرز مشترک وفرهنگ مشترک فکر کنند.

شرط بقای اروپا و انگلیس و آمریکا و روسیه در اختلاف این هاست.

بروید تاریخ اشکانیان و ساسانیان را بخوانید

تا بدانید نگرانی من بی دلیل نیست))

از تمام ایرانیان در تمام جهان تمنا دارم به این جملات دقت کنند

مهم نیست آیزنهاور گفته یا شخصیت دیگر،مهم این است که حقیقت محض است

بیایید

دست در دست هم دهیم به مهر 

میهن مهر را کنیم آباد

اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه و النصر والغلبه

یا صاحب امان یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : ایرانیان ,تمدن ,تمام ,مشترک ,کنیم ,ندهید ,اجازه ندهید ,قدرت نظامی ,بروید تاریخ ,تمنا دارم ,تمام ایرانیان ,لولیک الفرج والعافیه
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

انجمن حمایت از یوزپلنگ ایرانی فقط برای اعضا اصلی سیمرغ رایانه MR.Trader دانلود فایل : پایان نامه های کارشناسی ارشد خريد و فروش باغ ويلا در غرب استان تهران خرید | فروش | قیمت سنگ تکاب در مازندران هیئت بدمینتون شهرستان فومن عایق های رطوبتی نانو برای استخر و پشت بام انجام پروژه های برنامه نویسی شرکت بهین تاش