بسم‌الله الرحمن الرحیم

یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل

وقتی مسئولیتی را پذیرفتیم ،بدون شک باید پاسخگو باشیم،و بدون شک هیچ حرکتی از ما از محضر حضرت حق خارج نیست ،وقتی طبق بیان حضرت صدیقه طاهره وقتی شخصی بدست شما هدایت شود برای شما از آنچه خورشید بر آن می تاید(منظومه شمسی)بالاتر است

بدون شک اگر با رفتار شما شخصی از دین خارج شود نیز .

وای به حالمان،و شرمندگی مان در محضر حضرت اباصالح المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف اگر اشتباه گفته باشیم و به آنچه گفته ایم عمل نکنیم  و بی قیدی و بی سوادی ما باعث انحراف یک نفر شود و این فرد باعث انحراف افرادی و نسلی .در گناه تک‌تک شان و هر فعلشان شریک خواهیم بود

آنروز که فرد خاطی به خداوند بگوید آنانکه مبلغ دین تو بودند اشتباه می گفتند یا خودشان هم باور نداشتند چرا که عمل نمی کردند

چه جوابی خواهیم داشت؟؟؟

بدترین عذاب ها،بدترین عذاب برای عالمی است که به علم خود عمل نمیکند

تعفن علم بی عمل تمام م را آزار میدهدو بعد تقسیم تمام اهل جهنم را .

چرا که اکثر بدبختی های مردم جهان بخاطر علمایی است که به علم خود عمل نمی کنند

(پیرمردی به یک منبری بی احترامی کرد باعصبانیت تمام جلویش ایستادم و گفتم چرا؟؟؟گفت دروغ میگوید!گفتم چه دروغی؟گفت میگوید بی حجابی باعث خشک سالی میشود گفتم چرا میگویی دروغ میگوید گفت زمان شاه با آن همه بی حجابی خشکسالی نبود و باران مرتب می آمد )که آقای صانعی هم این مطلب را تذکر دادند که این حرف را دیگر نزنید.تمام تلاش انگلستان فاصله انداختن میان مردم و علمای دین است و میان فرزندان و والدین که آقای بهجت هم اشاره فرمودند ولی آنجا نام انگلیس را نیاوردند.

وای به حالمان و شرمساریمان نزد صدیقه طاهره راضیه مرضیه حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها وقتی به شفاعت دستان مولایمان ابافاضل را می آورد و در جواب تقاضای ما برای شفاعت بفرمایند شما بارفتار و گفتار اشتباهات باعث انحراف شدید.

و خداوند بفرماید

وخسئوا.

اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه و النصر و الغلبه

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Monica مدرسه ی شاداب بت پیش بینی شهيد علي پور وبلاگ سه شارژ روانشانسی مشاوره و راهنمایی Sarah vrgihuiguv