بسم الله الرحمن الرحیم

یا فارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل

چند سؤال دارم ازتمام علمای سقیفه

اگر کنار پیامبر ص بودید در احد آیا اورا تنها می‌گذاشتید و از کوه بالا می رفتید؟(مانند عمر و ابابکر)

اگر در غزوه احزاب کنار پیامبر بودید و از شما میخواست که به جنگ با عمرو بروید آیا در خواست پیامبر را اجابت نمیکردید؟(مانند عمر و ابابکر)

اگر در کنار پیامبر بودید و پیامبر به شما می‌فرمود به جیش اسامه بروید و خدا لعنت کند آنکه به جیش اسامه نرود آیا به درخواست پیامبر عمل نمی کردید؟(مانند عمرو ابابکر)

اگر پیامبر از شما قلم میخواست ناچیزی بنویسد شما اورا به هزیان گویی متهم می کردید؟(مانند عمر)

اگر موقع وفات پیامبر حضور داشتید آیا برای نماز و دفن پیامبر حاضر نمی شدید؟(مانند عمر و ابابکر)

اگر در زمان عمر بودید آیا به کمک او می‌رفتید تا هیزم بر درب خانه فاطمه زهرا بریزید؟

آیا خانه را آتش می دید!

اگر در بیعت با علی ابن ابی طالب بودید بیعت میشکستید و به برای کشتن علی که طبق فرمایش پیامبر همیشه حق با اوست به عایشه ام المومنین ملحق میشدید؟

آیا مانند معاویه برای کشتن علی که خلیفه مسلمین است و همیشه حق با اوست و نفس پیامبر است و از بدریون است و از اقربای پیامبر است و فاتح خیبر است و ضربت شمشیر او بر عبادات همه موجودات حتی عمر و ابابکر و عثمان افضل است و پیامبر در حقش فرمود هرکس مرا دوست دارد علی را هم دوست داشته باشد  لشکر کشی میکردید؟

شما میگویید پیامبر در غدیر  اصحاب را متوقف کرد و جمع شدند تا بگوید هرکس مرا را دوست دارد باید علی را دوست داشته باشد،و همه به علی تبریک گفتن حتی ابابکر و عمر به فرض اینکه شما درست میفرمایید

آیا رفتار طلحه و زبیر و عایشه و معاویه با علی 

دوستی بود یا دشمنی؟

یادآوری میکنم علی کسی است که طبق فرمایش شما از بدریون است

فاتح خیبر و قاتل مرهب است 

حق همیشه با اوست

نفس پیامبر است

از اقربای پیامبر است

ضربت شمشیرش در احزاب از عبادت ثقلین ،حتی عمرو ابابکر و عثمان و تمام صحابه بالاتر است

باب علم پیامبر است

تکرار میکنم آیا رفتار عایشه و طلحه و زبیر و معاویه با علی ، دوستی و مودت بود؟؟؟

منتظر جوابتان هستم

اللهم عجل لولیک فرج

مرتضی متقیان

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : پیامبر ,ابابکر ,بودید ,دوست ,معاویه ,عمرو ,کنار پیامبر ,فاتح خیبر ,دوست دارد ,دوست داشته ,اقربای پیامبر ,کنار پیامبر بودید
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نمونه فصل دوم پایان نامه دانلود فایل از سایت پاورفایل John فروش عمده انواع چسب kiwi نمایندگی پاناسونیک Monica گروه بازرگانی یوردپخش Ebony دانستنی ها.بازی آنلاین و حتی جوک