بسم الله الرحمن الرحیم

باعرض سلام خدمت حضرت آیت الله محمد محمدی گلپایگانی

در خصوص این مطلب که فرمودید ریزش داریم ولی رویش ده ها برابر است

وظیفه شرعی خویش دانستم که عرض کنم 

هراختلاس و هرفسادی که صورت می‌گیرد.ماننداسیدی که پای درخت می‌ریزند ایمان واعتماد مردم را سست میکند

. سخنرانی اساتید اخلاق مانند استاد فاطمی نیا و آیت الله جاودان و آیت الله ناصری اگرخون تازه ای را در رگها به جریان می اندازد 

حقوق نجومی وفسادفرزند فلان سفیر و اختلافات طبقاتی و اختلاس باعث تیزشدن زبان معاندان بر جوانان مذهبی آرزومند شهادت میگردد و سستی اعتقاد افراد ضعیفی مانند من

در محضر شما درس پس میدهم

آنکه فسادی را مرتکب شده تمام جرائم و خساراتی که باید پرداخت کند به جای خود،

،بخاطر بی اعتمادیی که در دل مردم ایجاد کرده است و باعث زبان درازی طاعنان گشته و ساحت قدس تنها نظام شیعه را در جهان لکه دار کرده چه مجازاتی را باید تحمل کند؟

زمانی که تیتر یک رومه عربی را در مورد اختلاس اخیر خواندم قلبم به درد وخونم به جوش آمد که مظلومیت مولایمان امیرالمومنین علی علیه الاف السلام و شیعیانش تا کی باید ادامه یابد و زبان طاعنان کی کوتاه میشود؟

مگر غیر از این است که اگر  من مسئول_من هیچ پست و مقامی ندارم و ده سال است که بیکار هستم _ فاعل فعلی باشم که باعث وهن شیعه و تضعیف اعتقاد یک جوان به نظام و مذهب و ولایت  گردد گناهی نابخشودنی مرتکب شده ام که جبرانی برآن متصور نیست مگر فعلی که باعث احیای اعتقادات از دست رفته باشد؟؟؟

بی نهایت سپاسگزارم از توجه شماسرور گرامی و ارجمند

مرتضی متقیان

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

P30 Gamer Nyachuat Melissa 1 Brett حسینیه ابوالفضل العباس (ع) ارایشی-بهداشتی-ناخن-تاتو-مژه-مراقبتی پوستی وبلاگ شخصی مهندس بهروز آدینه فروشگاه آنلاین کشاورزی بذرشاپ