بسم الله الرحمن الرحیم

یا فارس الحجاز ادرکنی

چرا خودم را پیرو مذهبی بدانم که پیامبری می آید و بعد از سالها جهاد و جنگ و مبارزه و شهادت و خون دل خوردن از قول خدایش در قرآن می گوید

​(​اصحاب من هر گناهی انجام دهند اهل بهشت هستند و خدا ایشان راضی است) اینها جملاتی است که از کارشناسان و علمای سقیفه در کانال های ماهواره ای بارها و بارها شنیده ام. فلسفه سقیفه اسلام ظلم و فساد دروغ و قتل و است که در آن حتی قاتل مولای عالمیان علی بن ابی طالب باب علم نبی ، عالم ترین فرد در امت پیامبر،پدر جوانان اهل بهشت،فاتح خیبر ،قاتل مرهب،کسی که یک ضربت شمشیر او از عبادت جن و انسان های عالم افضل است ،کسی که حق با اوست و او با حق است و حقیقت محض است ،کسی که اگر پیامبر را دوست دارد باید او را دوست داشته باشد ،کسی که ،اورا دشمن نمی‌دارد مگر منافق ،و حرامزاده ،کسی که نفس پیامبر است 

قاتل علی با این خصوصیات  در این مذهب اهل بهشت است .

من از علمای سقیفه می پرسم

پس خدا  چرا پیامبر فرستاد و چرا قرآن را نازل کرد و چرا علی را خلق کرد؟

قبل از آمدن پیامبر هم مردم مشغول و شراب و قتل بودند

دلیل بدبختی مسلمانان سقیفه این است که یک مشت قاتل و شراب خوار و کار را چون اصحاب پیامبر بودند اهل بهشت میدانند

پیامبرشان و قرانشان برای این آمده تا بگوید اصحاب من اگر گناه کنند هم اهل بهشت هستند

خوب شما هم نمی آمدی پیامبر هم نبودی آنانکه اصحاب تو بودند به غیر از علی وپدرش و فاطمه و فرزندانشان همه گناه میکردند چرا آمدی و قرآن اوردی؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود پاورپوینت پیکاسو هنر نیلوفرانه ناامیدی همه چی موجوده دانلود رمان عاشقانه ، اجتماعی و ... Bill همه چیز در مورد تدریس خصوصی