بسم الله الرحمن الرحیم

یافارس الحجاز ادرکنی

یهودیان با بیان داستان‌هایی در صدد تضعیف مقام معنوی پیامبران الهی شدند

و این مزخرفات در دوره ابابکر و عمر و عثمان در پی شاگردی و ارادت فوق العاده اهل سقیفه به یهودیان بویژه کعب الاحبار در بین پیروان سقیفه رایج شد

و در زمان امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام تا حدودی جلوی آنها گرفته شد و امیرالمومنین علی علیه السلام فرمودند به بازگوکننده این روایات حد میزنم

اهل سقیفه گریه و کردن و ماتم و عزا در غم عزیزان را شرک میدانند و حضرت یعقوب را هم مشرک میخوانند که طبق فرموده قرآن آنقدر در فراغ یوسف گریست تا نابینا گشت

انقدر وقیح و گستاخ هستند که میگویند خداوند مشرکی را به پیامبری برگزید

و با کفر تمام به آیات قرآن گریه کردن در غم از دست دادن عزیزان را شریک شدن برای خدا می خوانند و شخص گریه کننده را مشرک میخوانند

و شفا گرفتن یعقوب از پیراهن یوسف و التماس دعا گفتن فرزندان یعقوب به او برای طلب مغفرت را هم از شرکیات حضرت یعقوب میدانند و میگویند هر که چنین کند مشرک است

من از محققان تمنا دارم در سنت پیامبر و آیات قرآن بررسی کنند و بعد بگویند رفتار شیعیان به پیامبر و قرآن شبیه تر است یا رفتار اهل سقیفه

حقیر هرچه در اهل سقیفه تحقیق کردم آنان  را پیرو بدعت های عمر و ابابکر و عثمان دیدم و شباهتی به سنت پیامبر ندارند

مثل نماز تراویح

دست بسته نماز خواندن

روزه ماه رجب

صیغه

حی علی خیرالعمل در نماز

جایگاه مقام ابراهیم

قانون ارث

بلند گفتن بسم الله الرحمن الرحیم در نماز

نماز مسافر

شهادت به ولایت امیرالمومنین علی علیه السلام در اذان

عصمت پیامبر

معنی اهل بیت

ایات سوره تحریم

بی حجابی ن و کنیزان

موسیقی و رقص ن

شراب شراب خواری

همجنس بازی و لواط

شرایط امام جماعت

و.

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : سقیفه ,نماز ,یعقوب ,قرآن ,پیامبر ,مشرک ,علیه السلام ,آیات قرآن ,مشرک میخوانند ,حضرت یعقوب ,الله الرحمن ,الله الرحمن الرحیم
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بازی های شبکه ای کامپیوتر اینجا در دست تعمیر است اطلاعات ثبت شرکت خرید اینترنتی اسکوتر آلومینیومی میکرو سلامتي فردوسی نگین کویر برات