بسم الله الرحمن الرحیم

یا اباصالح المهدی ادرکنی

یا ابوالفضل العباس اغثنی

وقتی از ناکارآمدی ها شکوه کردم

با وقاحت تمام گفت چشم مردم کور به رای ندهند، با انگلیس و اسرائیل و.در ارتباط بوده وفرزندش ساکن کانادا است و.

اجازه ندادم بیشتر حرف بزند،کلامش را قطع کردم، گفتم برای مردم کوری چشم آرزو نکن،وای به حال حکومتی که اطلاعات تو از زندگی رئیس جمهور بیشتر است از مجتهدین شورای نگهبان و وزارت اطلاعات

از زاویه‌ای دیگر  آیا ‌نژاد و خاتمی و رفسنجانی هم جاسوس بودند؟

در طول این چهل سال یک خبر خوب که نفع مردم ضعیف در آن بوده و شرایط بهتر را ایجاد کرده است را بگو.

امار فحشا و اعتیاد و طلاق و خودکشی و قتل که فزاینده است

امار ی و اختلاس هم همین طور

بحران زیست محیطی هم مزید بر تمام بدبختی ها

امار فرار مغزها _ که نمادی تمام از دین گریزی و مذهب گریزی و عدم تمایل به زندگی در حکومت و جامعه اسلامی  نسل جدید است را _ هم به بقیه اضافه کن

اگر فکر میکنی با متهم کردن جناب آقای دکتر  به خیانت، وجدان و مسئولیتمان در پاسخگویی به آقا امام زمان که با نامش به حکومت رسیدیم و با هزاران ساعت سخنرانی و تفسیر قرآن و حدیث ، گفتیم حکومت ما صددرصد مورد تایید امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف است و این حکومت را به آقا تحویل میدهیم کم میشود،اشتباه می‌کنی.

اگر بخاطر حکم و تصمیم  وقانون غلط من که به اسم امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف اجرا شد یک نفر سرسوزنی نسبت به تشیع و مولایمان فارس الحجاز ،اباصالح المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف ،بدبین شد،تک تک ما مسئولیم و در پیشگاه آقا هیچ دفاع و توجیهی نخواهیم داشت.

ایا فکر کرده ای که اگر همین الان مولایمان حضرت اباصالح المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف ظهور فرمایند،کشور را در چه حالت و با چه امکاناتی و با چه مشکلاتی تحویل ایشان میدهیم؟ مشکلاتی که طبق فرموده اکثریت بزرگان ، بیشتر زاییده سوئ مدیریت است تا تحریم

واگر امروز مولایمان فارس الحجاز ظهور فرمایند آیا از ما نمی پرسد چرا پیش مردمی که به نام من به شما رای دادند و آرزوی حکومت مرا داشتند شعار دادید مرگ بر آمریکا و انگلیس و بعد در منزل بر روی کاناپه دراز کشیدید و با فرزندانتان در آمریکا و انگلستان تماس گرفتید و برایشان پول فرستادید؟!؟

همانطور که بدون تخصص طبابت جرم است و احتمال مرگ و صدمات خطرناک و جبران ناپذیر میرود

بدون تخصص لازم هم به نام امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف حکم کردن و قانون وضع کردن هم جرم است

در جامعه امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف،قانونگذاری کار و تخصص افرادی است که کاملا با اندیشه های آقا امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف آشنا باشند(مجتهد باشند)

یا اباصالح المهدی،با همه تهدیدها آنچه وظیفه دانستم گفتم،به امید اجابت دعایم و شهادت درمیان دستانتان  به بدست و دستور منافقان و کافران،

تمنا دارم برای شهادتم در میان دستانتان دعاکنید،مرگ در بستر برای منتظران ظهور ومحبان سیدالشهداء ننگ است

در دعاهایتان شکوه  ما از فقدان نبی و غیبت ولی را بیاد اورید و برای ظهورتان به نیابت ماهم دعاکنید

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مختصر Angela بهترین ارگانیک ها پاراگرافهای خودمانی Joe خریدوفروش انواع فلزیاب خارجی 09909061300 روزمرگی های من رزرو آنلاین اقامتگاه