بسم الله الرحمن الرحیم

یافارس الحجاز

یا صاحب امان

سوگندت میدهم به پهلوی شکسته مادرت زهرا

به خون علی اصغر که نزد خداوند به امانت ماند

و بدست های عمویت ابافاضل

مولای من

از فیش نجومی حقوقشان خبر داری از اختلاف طبقاتی،از تن‌فروشی ها،از کلیه فروشی ها ، از قاچاق ن به دبی،از فرزندان مقیم در اروپا و آمریکا و روسیه و انگلیس.و همه اینها را به نام شما انجام میدهند.میگویند مملکت شماست و هر اعتراضی با این وضعیت ،اعتراض به شماست.جواب گلوله است و طبق تفسیر قرآن باید زجر کش شویم و چون با آنها هماهنگ نیستیم از ایران 

از تنها حکومت علمای شیعه جهان خارج شویم.

یا صاحب العصر وامان

یا فارس الحجاز

یا قائم آل محمد

تو را هر ساعت به پهلوی مادرت به نماز شب عمه ات در شب یازدهم محرم و تورا به او که جز زیباندید قسم میدهم اگر واقعاً طبق فقه شیعه جواب اعتراض به این موارد گلوله و شکنجه و زندان و زجر کش کردن و رفتن از ایران است مرگم را از خدا بخواه که نه توان زجر کش شدن دارم نه پول رفتن از ایران ،اگر نه این احکام طبق فقه شیعه نیست و علما دروغ میگویند خودت جوابشان را بده

مولای من خوب میدانی سالها بیکاری و بیماری و خجالت زن و بچه آنهم دختر چه زجری است تورا به شرمندگی عمویت عباس و صبر طاق شده ات خودت جوابشان را بده.آنچه حقیر را بران داشت که متوسل به شما شوم این که از سالها فقر و رنج و بیماری و بیماری آگاه نمی‌شوند ولی از هر انتقادی و شکوه ای و اعتراضی سریع آگاه میشوند

تنها پناهم  شمایید که کهف مستضعفان هستید،و طبق فرموده آیت الله العظمی بهجت مولایمان علی بن موسی الرضا فرمود هرکس به من پناه آورد پناهش میدهم ،از زندان و شکنجه و تهدید به شما پناهنده شدم

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فی فرج مولانا اباصالح المهدی

​​​

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

viduokolop=AMIN پنجره نسیم آموزش تایپوگرافی وبلاگ رسمی اطلاع رسانی کلاسند دانلود گزارش تخصصی معلم temperature transmiter Sandra بازی و بازیگران Green willow